OsiedlaMieszkaniowe.pl
Mieszkania, domy, apartamenty - nowe nieruchomości obok Ciebie.

Telefony na kartę

Zielona Dolina

Warszawa | Dzielnica: Białołęka | Deweloper: J. W. Construction Holding S.A.

  • Opis inwestycji

Zielona Dolina to nowoczesne osiedle na warszawskiej Białołęce u zbiegu ulic Zdziarskiej i Ostródzkiej. Tereny rekreacyjne i dobra komunikacja z miastem to główne atuty tej lokalizacji. Blisko do centrów handlowo-rozrywkowych Careffour i Parku Handlo... aby przejść do pełnego opisu, mieć możliwość negocjacji ceny oraz otrzymania ofert specjalnych wypełnij poniższe dane. To tylko chwila, a możesz wiele zyskać!

Pokaż pełny opis

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon(y):
Miasto zamieszkania:

Nieruchomością interesuje się:
Chciał(a)bym się zmieścić

w cenie:
zł/m2
Nieruchość planuję zakupić w ciągu:
Nieruchomość planuję zakupić za:
 


 

Szanujemy Twoje dane. Zostaną one w posiadaniu OsiedlaMieszkaniowe.pl i co najwyżej posłużą do kontaktu z wybranymi przez Ciebie deweloperami.

Linie lotnicze, tanie linie lotnicze, tanie latanie, tanie loty

Inne osiedla w Warszawie

Wilanów one

Warszawa | Dzielnica: Wilanów | Deweloper: AFI group
Osiedle obejmuje kilkanaście pięciokondygnacyjnych budynków co daje 2,5 tysiąca apartamentów wyposażonych w standardzie w klimatyzację. W centralnej części osiedla powstanie park z rzeczką. Powstanie również galeria usługowa, która pomieści kluby fitness, basen, restauracje, delikatesy i wiele innych punktów usługowych. Na terenie osiedla zlokalizowane będą także specjalnie zaprojektowane przedszkola. Wilanów One to najwyższa jakość życia.

Alpha Osiedle Mieszkaniowe

Warszawa | Dzielnica: Ursus | Deweloper: Red - Real Estate Development Sp. z o.o.
Kompleks siedmiu nowoczesnych budynków położonych z dala od zgiełku miasta ale w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych, otoczonych zielenią. Na terenie osiedla przewidziano plac zabaw dla dzieci. Cały kompleks zostanie ogrodzony oraz wyposażony w wideo domofony oraz czytniki kart dostępu.

Osiedle Przy Promenadzie

Warszawa | Deweloper: Europlan Development
Osiedle "Przy Promenadzie" to zespół czterech budynków mieszkalnych, zaprojektowanych przez jedną z najlepszych pracowni architektonicznych w Warszawie. Zostały one zaprojektowane w sposób łączący nowoczesność i elegancję z niepowtarzalnym klimatem wewnątrz osiedla.

Osiedle Górczewska Park

Warszawa | Dzielnica: Wola | Deweloper: J. W. Construction Holding S.A.
Górczewska Park to nowoczesne osiedle na warszawskiej Woli położone między ul. Górczewską i Olbrachta. Doskonała lokalizacja, nowoczesny projekt wybitnych architektów. Bliskość centrum handlowo-rozrywkowego Wola Park oraz sąsiedztwo planowanej stacji metra uczynią niebawem z tego miejsca najmodniejszy rejon. Znakomita inwestycja!

Osiedle Lazurowa

Warszawa | Dzielnica: Bemowo | Deweloper: J. W. Construction Holding S.A.
Kompleks realizowany w czterech etapach, z ponad 600 mieszkaniami o podwyższonym standardzie, na który składać się będą dwupiętrowe i trzypiętrowe budynki, wyposażone w windy. We wszystkich mieszkaniach przewidziano balkony, loggie i przeszklone werandy. Pod każdym budynkiem zlokalizowany będzie garaż podziemny. Osiedle będzie ogrodzone i chronione.

Biuletyn informacyjny

Nowości, promocje, aktualności w Twojej skrzynce e-mail.
telefony na kartę
Tanie linie lotnicze.