OsiedlaMieszkaniowe.pl
Mieszkania, domy, apartamenty - nowe nieruchomości obok Ciebie.

Telefony na kartę

Zielona Dolina

Warszawa | Dzielnica: Białołęka | Deweloper: J. W. Construction Holding S.A.

  • Opis inwestycji

Zielona Dolina to nowoczesne osiedle na warszawskiej Białołęce u zbiegu ulic Zdziarskiej i Ostródzkiej. Tereny rekreacyjne i dobra komunikacja z miastem to główne atuty tej lokalizacji. Blisko do centrów handlowo-rozrywkowych Careffour i Parku Handlo... aby przejść do pełnego opisu, mieć możliwość negocjacji ceny oraz otrzymania ofert specjalnych wypełnij poniższe dane. To tylko chwila, a możesz wiele zyskać!

Pokaż pełny opis

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon(y):
Miasto zamieszkania:

Nieruchomością interesuje się:
Chciał(a)bym się zmieścić

w cenie:
zł/m2
Nieruchość planuję zakupić w ciągu:
Nieruchomość planuję zakupić za:
 


 

Szanujemy Twoje dane. Zostaną one w posiadaniu OsiedlaMieszkaniowe.pl i co najwyżej posłużą do kontaktu z wybranymi przez Ciebie deweloperami.

Linie lotnicze, tanie linie lotnicze, tanie latanie, tanie loty

Inne osiedla w Warszawie

Wilanów one

Warszawa | Dzielnica: Wilanów | Deweloper: AFI group
Osiedle obejmuje kilkanaście pięciokondygnacyjnych budynków co daje 2,5 tysiąca apartamentów wyposażonych w standardzie w klimatyzację. W centralnej części osiedla powstanie park z rzeczką. Powstanie również galeria usługowa, która pomieści kluby fitness, basen, restauracje, delikatesy i wiele innych punktów usługowych. Na terenie osiedla zlokalizowane będą także specjalnie zaprojektowane przedszkola. Wilanów One to najwyższa jakość życia.

Ogrody Jerozolimskie

Warszawa | Dzielnica: Włochy | Deweloper: Sobpol sp.z o.o.
Osiedle „Ogrody Jerozolimskie” to kameralny, przyjazny mieszkańcom zespół budynków trzy- i czteropiętrowych. Projekt architektoniczny budynków cechuje elegancka forma i spokojna, stonowana kolorystyka wkomponowana w malowniczy krajobraz.

Villa Concorde

Warszawa | Dzielnica: Mokotów | Deweloper: redNet Investment Sp. z o.o.
Komfortowe i nowoczesne osiedle zapewni: stylową, modernistyczną architekturę, szeroki wybór powierzchni (35 do 138 mkw.), jasne i ciepłe wnętrza, duże balkony i ogrody, plac zabaw dla dzieci. W pięciopiętrowym budynku znajdzie się 108 apartamentów. Cały kompleks będzie strzeżony, monitorowany i zamknięty. Villa Concorde powstanie niedaleko Centrum oraz terenów zielonych, takich jak Park Szczęśliwicki czy Pola Mokotowskie.

Ludwinowska Aleja II

Warszawa | Dzielnica: Ursynów | Deweloper: J. W. Construction Holding S.A.
Na ul. Ludwinowskiej powstaje II etap znanego osiedla Ludwinowska Aleja. Na terenie inwestycji zostanie wybudowanych 6 domów w kameralnej zabudowie bliźniaczej, z 24 mieszkaniami o powierzchniach od 45 do 97 m2. Lokale z ogródkami, balkonami i tarasami. Bliskość Stawu Wingera oraz Lasu Kabackiego stworzy możliwość wypoczynku i rekreacji. Jednocześnie na pobliskim Ursynowie znajdują się liczne centra handlowe oraz handlowo- rozrywkowe. Osiedle będ...

Osiedle Przy Promenadzie

Warszawa | Deweloper: Europlan Development
Osiedle "Przy Promenadzie" to zespół czterech budynków mieszkalnych, zaprojektowanych przez jedną z najlepszych pracowni architektonicznych w Warszawie. Zostały one zaprojektowane w sposób łączący nowoczesność i elegancję z niepowtarzalnym klimatem wewnątrz osiedla.

Biuletyn informacyjny

Nowości, promocje, aktualności w Twojej skrzynce e-mail.
telefony na kartę
Tanie linie lotnicze.