OsiedlaMieszkaniowe.pl
Mieszkania, domy, apartamenty - nowe nieruchomości obok Ciebie.

Telefony na kartę

Zielona Dolina

Warszawa | Dzielnica: Białołęka | Deweloper: J. W. Construction Holding S.A.

  • Opis inwestycji

Zielona Dolina to nowoczesne osiedle na warszawskiej Białołęce u zbiegu ulic Zdziarskiej i Ostródzkiej. Tereny rekreacyjne i dobra komunikacja z miastem to główne atuty tej lokalizacji. Blisko do centrów handlowo-rozrywkowych Careffour i Parku Handlo... aby przejść do pełnego opisu, mieć możliwość negocjacji ceny oraz otrzymania ofert specjalnych wypełnij poniższe dane. To tylko chwila, a możesz wiele zyskać!

Pokaż pełny opis

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon(y):
Miasto zamieszkania:

Nieruchomością interesuje się:
Chciał(a)bym się zmieścić

w cenie:
zł/m2
Nieruchość planuję zakupić w ciągu:
Nieruchomość planuję zakupić za:
 


 

Szanujemy Twoje dane. Zostaną one w posiadaniu OsiedlaMieszkaniowe.pl i co najwyżej posłużą do kontaktu z wybranymi przez Ciebie deweloperami.

Linie lotnicze, tanie linie lotnicze, tanie latanie, tanie loty

Inne osiedla w Warszawie

Wilanów one

Warszawa | Dzielnica: Wilanów | Deweloper: AFI group
Osiedle obejmuje kilkanaście pięciokondygnacyjnych budynków co daje 2,5 tysiąca apartamentów wyposażonych w standardzie w klimatyzację. W centralnej części osiedla powstanie park z rzeczką. Powstanie również galeria usługowa, która pomieści kluby fitness, basen, restauracje, delikatesy i wiele innych punktów usługowych. Na terenie osiedla zlokalizowane będą także specjalnie zaprojektowane przedszkola. Wilanów One to najwyższa jakość życia.

Osiedle Juranda

Warszawa | Dzielnica: Białołęka | Deweloper: Janar S.C.
"Osiedle Juranda" to nowoczesne i wyjątkowe miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Usytuowane na Białołęce, najprężniej rozwijającej się dzielnicy Warszawy, zaspokoi gusta zarówno osób kochających ciszę i spokój, jak i tych, które preferują aktywny wypoczynek. "Osiedle Juranda" to 8 lokali o powierzchni od 140 do 143 m2 wykonanych w najnowszych i najbardziej cenionych przez klientów technologiach.

Osiedle Bursztynowe

Warszawa | Dzielnica: Rembertów | Deweloper: J. W. Construction Holding S.A.
Czterokondygnacyjne budynki tworzące niewielkie osiedle w otoczeniu domów jednorodzinnych. W projekcie tym przewidziano wybudowanie 321 mieszkań. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta gwarantuje komunikacja autobusowa i kolejka podmiejska, a także nowooddany węzeł komunikacyjny u zbiegu ul. Ostrobramskiej, Marsa i Płowieckiej oraz Most Siekierkowski. Całość terenu ogrodzona i strzeżona.

Ogrody Jerozolimskie

Warszawa | Dzielnica: Włochy | Deweloper: Sobpol sp.z o.o.
Osiedle „Ogrody Jerozolimskie” to kameralny, przyjazny mieszkańcom zespół budynków trzy- i czteropiętrowych. Projekt architektoniczny budynków cechuje elegancka forma i spokojna, stonowana kolorystyka wkomponowana w malowniczy krajobraz.

Alpha Osiedle Mieszkaniowe

Warszawa | Dzielnica: Ursus | Deweloper: Red - Real Estate Development Sp. z o.o.
Kompleks siedmiu nowoczesnych budynków położonych z dala od zgiełku miasta ale w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych, otoczonych zielenią. Na terenie osiedla przewidziano plac zabaw dla dzieci. Cały kompleks zostanie ogrodzony oraz wyposażony w wideo domofony oraz czytniki kart dostępu.

Biuletyn informacyjny

Nowości, promocje, aktualności w Twojej skrzynce e-mail.
telefony na kartę
Tanie linie lotnicze.


Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /osiedlamieszkaniowe-pl/index.php on line 161