OsiedlaMieszkaniowe.pl
Mieszkania, domy, apartamenty - nowe nieruchomości obok Ciebie.

Telefony na kartę

Zielona Dolina

Warszawa | Dzielnica: Białołęka | Deweloper: J. W. Construction Holding S.A.

  • Opis inwestycji

Zielona Dolina to nowoczesne osiedle na warszawskiej Białołęce u zbiegu ulic Zdziarskiej i Ostródzkiej. Tereny rekreacyjne i dobra komunikacja z miastem to główne atuty tej lokalizacji. Blisko do centrów handlowo-rozrywkowych Careffour i Parku Handlo... aby przejść do pełnego opisu, mieć możliwość negocjacji ceny oraz otrzymania ofert specjalnych wypełnij poniższe dane. To tylko chwila, a możesz wiele zyskać!

Pokaż pełny opis

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon(y):
Miasto zamieszkania:

Nieruchomością interesuje się:
Chciał(a)bym się zmieścić

w cenie:
zł/m2
Nieruchość planuję zakupić w ciągu:
Nieruchomość planuję zakupić za:
 


 

Szanujemy Twoje dane. Zostaną one w posiadaniu OsiedlaMieszkaniowe.pl i co najwyżej posłużą do kontaktu z wybranymi przez Ciebie deweloperami.

Linie lotnicze, tanie linie lotnicze, tanie latanie, tanie loty

Inne osiedla w Warszawie

Wilanów one

Warszawa | Dzielnica: Wilanów | Deweloper: AFI group
Osiedle obejmuje kilkanaście pięciokondygnacyjnych budynków co daje 2,5 tysiąca apartamentów wyposażonych w standardzie w klimatyzację. W centralnej części osiedla powstanie park z rzeczką. Powstanie również galeria usługowa, która pomieści kluby fitness, basen, restauracje, delikatesy i wiele innych punktów usługowych. Na terenie osiedla zlokalizowane będą także specjalnie zaprojektowane przedszkola. Wilanów One to najwyższa jakość życia.

Osiedle Alpha

Warszawa | Dzielnica: Ursus
Osiedle Alpha to kompleks siedmiu nowoczesnych budynków usytuowanych w warszawskim Ursusie. Budynki otoczone zielenią charakteryzują się klasyczną elegancją i funkcjonalnością. Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach. Pierwsza faza przedsięwzięcia obejmuje trzy budynki ze 197 mieszkaniami o powierzchni od 42 do 97 m2 z balkonem lub ogródkiem. Budynki wyposażone będą w nowoczesne cichobieżne windy i podziemne garaże.

Cora

Warszawa | Dzielnica: Praga Południe | Deweloper: PB Konstanty Strus
Dobra lokalizacja, mieszkania 2,3 i 4 pokojowe, powierzchnie mieszkań od 35 do 110m2, ciekawy i funkcjonalny rozkład pomieszczeń, balkon w cenie mieszkania, możliwość dowolnej aranżacji i zmiany układu ścian działowych w mieszkaniu, w parterze od strony ul. Terespolskiej i Stanisławowskiej lokale usługowo-handlowe to najważniejsze cechy inwestycji.

Ludwinowska Aleja II

Warszawa | Dzielnica: Ursynów | Deweloper: J. W. Construction Holding S.A.
Na ul. Ludwinowskiej powstaje II etap znanego osiedla Ludwinowska Aleja. Na terenie inwestycji zostanie wybudowanych 6 domów w kameralnej zabudowie bliźniaczej, z 24 mieszkaniami o powierzchniach od 45 do 97 m2. Lokale z ogródkami, balkonami i tarasami. Bliskość Stawu Wingera oraz Lasu Kabackiego stworzy możliwość wypoczynku i rekreacji. Jednocześnie na pobliskim Ursynowie znajdują się liczne centra handlowe oraz handlowo- rozrywkowe. Osiedle będ...

Osiedle Olszynka

Warszawa | Dzielnica: Praga Południe | Deweloper: Spółka Inwestycji Mieszkaniowych
Realizowany zespół mieszkaniowy OLSZYNKA składa się z 7 niewielkich czteropiętrowych budynków z windami i garażami podziemnymi. W tej przyjaznej skali zabudowy znajduje się 355 mieszkań o powierzchni od 26m2 do 118m2 oraz kilka lokali handlowo - usługowych. Wszystkie mieszkania będą posiadały loggie, a niektóre na parterze - ogródki przydomowe. Do wszystkich mieszkań są przypisane miejsca postojowe. Bogata szata roślinna i starannie dobrane eleme...

Biuletyn informacyjny

Nowości, promocje, aktualności w Twojej skrzynce e-mail.
telefony na kartę
Tanie linie lotnicze.


Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /osiedlamieszkaniowe-pl/index.php on line 161